JUBILIATAI

Renaldas Sajenko: 10 metų įmonėje NST Group
Dažytojas Renaldas Sajenko yra vienas iš tų, kurie jau dešimtmetį  darbuojasi įmonėje  NST Group.  Jis sako, kad pozityvioje darbo aplinkoje dešimt metų prabėgo kaip viena diena.  Renaldas džiaugiasi, kad per šį laikotarpį teko įgyvendinti daug įdomių projektų ir giria savo kolegas, su kuriais visuomet smagu bendradarbiauti  ir siekti gerų rezultatų.

Sandra Kurilaitė: 5 metai įmonėje NST Group
Sandra Kurilaitė jau penkerius metus išdirbo įmonėje NST Group. ”Man patinka čia dirbti, nes turiu gerus vadovus ir šaunius kolegas. Duodu NST Group 10 balų!“ – sako Sandra..

Ruslan Nedvedskij: 5 metai įmonėje NST Group
Ruslan Nedvedskij  taip pat jau išdirbo penkerius metus įmonėje NST Group. ”Man labai čia patinka,  čia tokia puiki darbo aplinka. Aš mėgstu stabilumą, ir ši įmonė man jį suteikia,” – sako jis. Ruslan yra vedęs ir ką tik susilaukė šeimos pagausėjimo. Jis su šeima gyvena Haugesunde. Jie puikiai čia jaučiasi, o Ruslanas planuoja ne tik dirbti, bet ir vakarais mokytis norvegų kalbos.

Irina Solheim: 10 metų įmonėje NST Group (2017) 
2017 m. balandžio 2 d. sukako 10 metų, kai projektų vadovė Irina Solheim dirba įmonėje NST Group. Šis jubiliejus buvo atšvęstas su tortu ir balionais biure ir pratęstas restorane Lothes Mat & Vinhus, Haugesundo centre.

Dalia Mickuniene: 10 metų įmonėje NST Group ( 2016)
NST Baltija direktorė Dalia Mickūnienė jau pradeda skaičiuoti vienuoliktuosius savo darbo metus įmonėje NST Group. ”Šioje įmonėje aš turiu visas profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes ir sąlygas imtis naujų užduočių tokiose srityse kaip personalo ir projektų valdymas, pardavimai ir kt.  Ypač motyvuoja tai, kad ne tik galiu įgyvendinti savo siekius ir idėjas, bet ir sulaukiu palaikymo, padrąsinimo ir visokiariopos vadovų pagalbos. Įmonėje NST Group aš jaučiuosi saugi, reikalinga ir įvertinta“, – sako Dalia.

Vytautas Mažrimas: 10 metų įmonėje NST Group ( 2016)

NST Byggservice statybų brigadininkas Vytautas Mažrimas jau 10 metų dirba įmonėje NST Gruppen. Jo kaip brigadininko pareiga yra vadovauti statybininkams ir tikrinti jų darbą. ”Kartais tenka darbe ir balsą pakelti, nors šiaip mes esame viena komanda ir geri draugai,“ – sako jis. Anksčiau Vytautas labai mėgo slidinėti ir žaisti tinklinį. Jis mano, kad Norvegija yra būtent ta vieta, kurioje jis gali atgaivinti šiuos savo pomėgius.