Haugesundo sveikatos draugijos reumatizmo ligoninės išplėtimas vyko 2012-2016 metais. Šiame didžiausiame Šiaurės Rogalande statybų projekte NST Byggservice as atliko grindų įrengimo ir dažymo darbus.

Vea slaugos namai buvo baigti statyti 2013 m. pradžioje. Šiame objekte NST Byggservice as atliko grindų įrengimo, dažymo, mūrijimo ir plytelių klijavimo darbus bei visą išorinę mūro apdailą.

Gassco biurų pastatas daug kartų plėtėsi, ir NST Byggservice as dalyvavo beveik visuose projektuose. Buvo atlikti grindų įrengimo, dažymo, mūrijimo, plytelių klojimo darbai, o taip pat fasadų apdaila.

NST Contracting as vykdo  pastolių statymo, pramoninio valymo ir paviršių apdorojimo darbus metalurgijos objektuose.

Aliuminio gamykloje Sør-Norge Aluminium AS, Kvinnherade ,  NST Contracting as atliko vamzdynų ir įvairių plieno konstrukcijų paviršių apdorojimo darbus, taip pat purškimo būdu išdažė 15000 kv. m stogo dangos.

Gamykloje Hydro Aluminium AS įmonė NST Contracting as jau daugelį metų atlieka įvairius valymo ir dažymo purškimo būdu darbus.

Hydro Aluminium AS gamyklose, esančiose Karmøy ir Høyanger savivaldybėse, NST Byggservice as atliko betonavimo ir fasadų atnaujinimo darbus.

Mokyklos ir kiti visuomeniniai pastatai yra dar viena grupė statybos objektų, kuriuose NST Byggservice as dažnai atlieka grindų klojimo, dažymo, plytelių klijavimo ir mūrijimo darbus.

Pastačius Karmsundo vidurinę mokyklą,  tai buvo pats didžiausias pastatas Šiaurės Rogalande. NST Byggservice as šiame objekte atliko visus dažymo bei grindų klojimo darbus.

Naujajame Solstad Offshore biurų pastate Skudeneshamne, vakarinėje Karmøy salos dalyje, NST Byggservice as atliko visus dažymo, grindų bei plytelių klojimo darbus.

Nordvegen istorijos centras, įsikūręs prie Avaldsnes bažnyčios,  yra vienas žinomiausių pastatų, kuriame NST Byggservice as atliko dažymo bei grindų klojimo darbus.

Nuo 1995 m. NST Gruppen aktyviai dalyvauja daugelyje projektų laivuose ir naftos gavybos platformose. Pagrindiniai darbai yra pastolių statymas, valymas ir paviršių apdorojimas.

NST Contracting as yra įmonė, atlikusi daugiausia šių darbų plaukiojančiose platformose.

Saipem 7000 yra antras pagal dydį pasaulyje plaukiojamasis kranas. NST Contracting as ne vienerius metus atliko šiame milžiniškame laive dažymo darbus.

1996/97 m. plaukiojanti gręžimo platforma West Delta buvo partempta iš Singapūro atnaujinimui ir tolimesniam naudojimui Norvegijos šelfe.

NST Contracting as atliko priežiūros ir dažymo darbus visus tris mėnesius, kol platforma buvo tempiama, o paskui vykdė pastolių statymo ir dažymo darbus jau Norvegijoje.

Troll projektas yra bene pati didžiausia konstrukcija, sukurta žmogaus rankų.  NST Contracting as dalyvavo atliekant paviršių apdorojimo darbus.

NST Gruppen įvykdė daug projektų visos šalies laivų remonto įmonėse nuo  Ålesundo iki Drammeno. Buvo atlikti pastolių montavimo, paviršių apdorojimo, laivų korpusų ir krovinių talpų remonto bei vidaus įrengimo darbai, laivams stovint dokuose, prieplaukose ir atviruose vandenyse. Tuos pačius darbus įmonė atliko ir kai kuriuose naujai statomuose laivuose.
2004 m., vykdant  Åsgard “C” modernizavimo projektą,  NST Contracting as įmonė  vos per 10 parų paruošė dažymui visą tanklaivio korpusą, krovinių talpas, denį ir kitus įrenginius. Tai sudarė daugiau nei 25.000 kv. m ploto.

Didžiausias pasaulyje gyvenamasis laivas ” The World” buvo pastatytas Norvegijoje. NST Contracting as įmonė atliko šiame laive daugumą dažymo darbų.