NST Group yra įmonių grupė, kuri teikia personalo nuomos paslaugas, vykdo statybos darbų ir laivų remonto projektus vidaus ir užsienio įmonėse. Taip pat teikia slaugos bei pagalbos buityje paslaugas privatiems asmenims.    

NST Group vykdo dviejų rūšių veiklą: atlieka darbus pagal pastovias sutartis – kiekviena grupės įmonė savo srityje, bei nuomoja personalą kitoms įmonėms.

 

NST Group įmonės pagal ilgalaikes sutartis atlieka pastolių, fasado renovacijos, dažymo/dekoravimo, mūro darbus, kloja įvairias grindų dangas ir plyteles, atlieką pramoninių paviršių valymą bei jų padengimą. Trumpalaikiams projektams teikia darbuotojų numos paslaugas pagal terminuotas sutartis

 

 

NST Group centrinis ofisas yra įsikūręs Norvegijos mieste Haugesund. Taip pat įsteigta įmonė Lietuvoje (Vilniuje), bei padaliniai Rumunijoje (Brasove) ir Ukrainoje (Zaporožėje). NST Group taip pat turi savo atstovų ir kitose šalyse.

 

Pagrindiniai NST Group klientai yra sunkiosios pramonės, laivų statybos įmonės, laivų savininkai, pakrančių industrijos ir paslaugų įmonės, profesionalios statybų, nekilnojamojo turto įmonės bei įvairios valstybinės institucijos.

 

NST Group veiklos strategija paremta rimtu požiūriu, gebėjimu prisitaikyti bei veikti.